EN

Trainee pro analytická data

Hradec Králové

Rozšiřovat, zvětšovat, vylepšovat, prostě zdokonalovat. A tím myslíme sebe i naše služby.

V oblasti analytických dat existuje sousta prostoru a příležitostí, které bychom rádi nabídli studentům. Víme, že studenti jsou svým zápalem a inovacemi na hony dále než by se mohlo zdát. Také víme, že brigády bývají nutnost kvůli penězům. Náš Trainee program je ale přece jen o něco lepší než chodit ráno ve čtvrt na čtyři se zalepeným okem na směnu do pekárny.

Data u nás sbíráme, třídíme, analyzujeme, vizualizujeme a bůh ví, co ještě s nimi máme za lubem. Big data = a lot of work. A právě proto nabízíme možnost vzájemně výhodné spolupráce pro studenty vysokých škol, kteří se kamarádí s excelem a/nebo grafickými editory.

Je toho spousta a je to všechno pěkně provázáno. Do toho všeho ještě ty zpropadené sociální sítě, že?

Pokud tedy dáte přednost příjemnému prostředí s možností proniknout hlouběji do světa analýzy v personalistice před brzkým vstáváním a libou vůní pečiva, dejte nám o sobě určitě vědět hned teď.

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.