EN

Specialista CNC

Vysočina/Jihomoravský kraj

Náplň práce
Obsluha a seřizování CNC 
Nastavení parametrů výrobního procesu
Zodpovědnost za správný chod obráběcích strojů 
Výstupní kontrola výrobku dle výrobní dokumentace
Preventivní prohlídka obráběcích strojů a případné odstraňování drobných poruch 
Dodržování technologických postupů obrábění 

Váš profil
ÚSO/SŠ technického zaměření 
Praxe na obdobné pozici – výhodou
Čtení technické dokumentace  
Svědomitost, pracovitost, pečlivost
Zázemí silné výrobní společnosti

Možnost kariérního růstu
Práce na zajímavých projektech 
Propracovaný systém benefitů (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, závodní stravování, vzdělávací kurzy, příspěvky na volný čas atd.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.