EN

Test Engineer

Moravskoslezský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za plánování a realizaci testů vyráběných produktů
Uvádění testovacích zařízení do provozu
Návrh a optimalizace testovacích systémů
Tvorba testovací dokumentace v návaznosti na testovací plány
Prezentace výsledků testování

Váš profil
Ukončené SŠ/VŠ 
Vyhláška 50/1978 Sb. §5
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
Samostatnost, komunikativnost a spolehlivost
Kreativita a proaktivní přístup

Nabízíme
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Práce na atraktivních projektech
Odpovídající finanční ohodnocení
Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvky na dopravu, pružná pracovní doba, firemní akce pro zaměstnance, jazykové vzdělávání a další)
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.