EN

Programátor PLC

Středočeský, Plzeňský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za programování PLC automatů (Siemens)
Zdokonalování a optimalizace výrobních zařízení
Analyzování poruch a definování nápravných opatření
Možnost spolupráce na nové výrobní lince
Spolupráce na digitalizaci

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe elektro)
Praxe na obdobné pozici Základní znalost anglického jazyka
Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §5 výhodou
Znalost prostředí Siemens výhodou
Zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu výhodou 

Nabízíme
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, flexibilní pracovní doba,příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify a další)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.