EN

Elektro Inženýr

Plzeňský kraj

Náplň práce
Návrh, optimalizace a vývoj elektro rozvodů 
Tvorba kompletní technické dokumentace
Testování nových systémů
Zdokonalování stávajících výrobků a zavádění nových prvků
Spolupráce s oddělením výroby a technologie

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou) 
Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok 
Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni 
Znalost CAD programu (SolidWorks výhodou)
Týmový hráč 
Pečlivost a samostatnost

Nabízíme
Práci na zajímavých projektech, možnost profesního růstu 
Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
Atraktivní platové ohodnocení
Odborné a jazykové vzdělávání/školení
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dopravu, kafetérie, příspěvky na sport/kulturu/volný čas, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké výhody)
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.