EN

Seřizovač strojů

Plzeňský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení
Nastavování parametrů strojního zařízení  údržbu
Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
Práce s návodky a pracovními postupy
Úzká spolupráce s ostatními odděleními – výroba, montáž, logistika, kvalita, údržba, atd.

Váš profil
SOU/SŠ vzdělání – technického směru výhodou
Praxe v oboru údržby/seřizování min. 1 rok
Znalost programu SIMATIC - výhodou
Technický background
Samostatnost a zodpovědnost 

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
Atraktivní platové ohodnocení
Profesní a odborné vzdělávací kurzy
Propracovaný systém benefitů (5 dní dovolené navíc, příspěvky na dopravu, dotované stravování, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní/životní pojištění, kulturní akce, aj.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.