EN

Mzdová účetní

Brno/Jihomoravský kraj

Náplň práce
Zpracování mezd a mzdové agendy 
Kompletace podkladů pro docházku zaměstnanců
Poskytování poradenství zaměstnancům v oblasti mzdové problematiky a pracovního práva
Komunikace s příslušnými úřady

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru 
Praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici 
Znalosti v oblasti mezd, pracovního práva a souvisejících předpisů 
Znalost ERP systému (SAP výhodou)
Pečlivost, samostatnost a flexibilita

Nabízíme
Zázemí ve stabilní a úspěšné společnosti 
Roční bonusy
Nadstandardní zaměstnanecké benefity:
(5 dní dovolené navíc, stravenky, závodní stravování, vzdělávací kurzy, svozová doprava z Brna a další zaměstnanecké výhody)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.