EN

Vedoucí dispečinku

Pardubický kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za zajištění silniční přepravy pro tuzemské i zahraniční zákazníky
Zodpovědnost za vedení týmu dispečerů
Řešení náhlých změn při nakládkách
Jednání se zákazníky
Spolupráce na zpracování cenových nabídek 

Váš profil
VŠ/SŠ vzdělání 
Znalost v oblasti silniční dopravy
Zkušenosti s vedením lidí  - výhodou
Znalost anglického jazyka na mírně komunikativní úrovni
Znalost MS Office
Samostatnost a zodpovědnost 
Komunikační dovednosti 

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
Atraktivní platové ohodnocení
Profesní a odborné vzdělávací kurzy
Propracovaný systém benefitů (mobilní telefon, pružná pracovní doba, sick days, dotované stravování, věrnostní odměny, pružná pracovní doba, aj.)
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.