EN

Mistr výroby

Plzeňský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za svěřený úsek výroby 
Vedení týmu podřízených
Zodpovědnost za dodržování předpisů (PO, BOZP HACCP, atd.) 
Kontrola kvality výrobků 
Vedení evidence o výrobě 
Tvorba docházkového systému a personálních záležitostí 
Reporting vedení společnosti  

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání  
Praxe na obdobné pozici 2roky 
Znalost anglického jazyka výhodou
Zkušenosti s vedením lidí     
Znalost ERP systému výhodou
Organizační schopnosti
Samostatnost, pečlivost
Flexibilita, spolehlivost

Nabízíme
Zaměstnání na HPP  v úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
Atraktivní platové ohodnocení
Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na dopravu, 13.plat, závodní stravování, 5týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, atd. )
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.