EN

Key Account Manager

Liberecký kraj

Náplň práce
Tvorba a vyjednávání obchodních nabídek se stávajícími zákazníky
Rozvoj nových obchodních příležitostí
Technická jednání se zákazníkem, vyjednávání cen
Zodpovědnost za komunikaci, tvorba obchodních a strategických plánů
Úzká spolupráce s oddělením nákupu
Reporting, kalkulace  

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání, výhodou technického směru  
Praxe na obdobné pozici min 3 roky
Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
Řidičský průkaz sk. B
Samostatnost, zodpovědnost
Obchodní dovednosti

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti, atraktivní platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí, nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, pružná pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou a další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.