EN

SAP konzultant

Plzeňský kraj

Náplň práce
Implementace, customizace a správa SW systému SAP 
Zodpovědnost za proces vylepšování systému SAP 
Úprava dle požadavků zákazníka, včetně podpory stávajícího systému
Analýza jednotlivých procesů
Aktivní účast na mezinárodních projektech

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání (IT a technického směru výhodou) 
Min. 2 - 3 roky praxe se SAP systémem, znalost databázových technologií
Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
Znalost customizace a implementace
Analytické myšlení

Nabízíme
Práci na zajímavých projektech, atraktivní platové ohodnocení (bonusy, prémie)
Příjemné pracovní prostředí
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, stravování za dotovanou cenu, týdenní pracovní doba 37,5 hod. a další zaměstnanecké výhody)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.