EN

Elektronik

Plzeňský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za bezproblémový chod strojů a zařízení
Diagnostika výrobních linek a zařízení 
Korekce a tvorba nových programů automatizovaných linek 
Zprovoznění nových strojů a technologických celků 

Váš profil
SŠ vzdělání elektro
Vyhláška 50/1978 § 6 
Praxe na obdobné pozici
Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou 
Znalosti v oblasti PLC (Siemens výhodou)
Týmový hráč 
Pečlivost a samostatnost

Nabízíme
Práci na zajímavých projektech, možnost profesního růstu 
Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
Atraktivní platové ohodnocení
Odborné a jazykové vzdělávání/školení
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, závodní stravování, 13.plat, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, zvýhodněný mobilní tarif a další zaměstnanecké výhody)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.