EN

Senior Design Engineer

Brno

Náplň práce
Zodpovědnost za technickou a konstrukční přípravu nových produktů
Vytváření CAD výkresů a modelů
Podílení se na zavádění inženýrských změn
Vytváření technické dokumentace
Hledání řešení pro zlepšování

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání technického směru 
Praxe na obdobné pozici 
Znalost anglického jazyka 
Aktivní znalost konstrukčního CAD systému (AutoCad výhodou)
Čtení technické dokumentace 
Samostatnost, kreativita
Logické myšlení 

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí 
Práci na zajímavých projektech
Atraktivní platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, jazykové a vzdělávací kurzy, závodní stravování, firemní akce, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další zaměstnanecké výhody).

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.