EN

Konstruktér/Technolog

Ústecký kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za technickou s konstrukční přípravu nových projektů
Zodpovědnost za oblasti technologických procesů 
Hledání řešení pro zlepšení výrobních procesů
Vytváření technické dokumentace

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání technického směru 
Znalost anglického jazyka výhodou 
Čtení technické dokumentace 
Orientace v CAD programech  
Schopnost analyzovat a řešit problém  
Logické myšlení 

Nabízíme
Zázemí ve stabilní a úspěšné společnosti 
Práce na zajímavých projektech  
Motivující platové ohodnocení
Nadstandardní zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní/životní pojištění

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.