EN

HR konzultant - Direct Search

Hradec Králové

I my hledáme dalšího kolegu, který nám pomůže udělat všechnu tu práci neustále přecházející od zákazníků (a že ji není málo).

Sami víme, že žádná škola se našemu oboru nevěnuje. Lidé u nás mají vystudován management, finance, marketing, ekonomiku, IT, pedagogiku nebo třeba i geografii. O typu vzdělání to samozřejmě  není. Spíš potřebujeme spolehlivého člověka, který si umí poradit se spoustou informací, nebojí se se sám zapřemýšlet a má spousty otázek. Důležité je pro nás i umět alespoň trochu anglicky (životopisy dnes chodí i anglicky) a systematicky si vše zapisovat do diáře. Pro začátek by to mohlo stačit.

Co kromě mzdy, perfektních kolegů, moderního pracovního prostředí, firemní pergoly, povinných jazykových kurzů,  "potu a slz“ nabízíme? Cutting edge pracovní nástroje. Ano, máme je a dokonce máme každý svoje. Nemusíme si je půjčovat jako děti bábovičky.

Málem bychom zapomněli na to nejdůležitější, máme šéfa. Je "fér a pes“ v jednom, takže pomůže, poradí, a když se něco stane, vždycky se za nás postaví. Konec konců, stejně jako my za něho.

Tak co? Máme si udělat chvilku na společné setkání u nás?

(Je tu spousta kafe a sušenek).

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.