EN

Senior Design Engineer

Brno/Jihomoravský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za technickou a konstrukční přípravu nových produktů
Vytváření CAD výkresů a modelů
Podílení se na zavádění inženýrských změn
Vytváření technické dokumentace
Hledání řešení pro zlepšování

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání technického směru 
Praxe na obdobné pozici min 3roky na obdobné pozici
Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
Aktivní znalost konstrukčního CAD systému (AutoCad výhodou)
Čtení technické dokumentace 
Samostatnost, kreativita
Logické myšlení 

Nabízíme
Práci na zajímavých projektech
Atraktivní platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, jazykové a vzdělávací kurzy, závodní stravování, firemní akce, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další zaměstnanecké výhody)
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.