EN

SAP Programátor

Plzeňský kraj

Náplň práce
Vývoj SW systému SAP 
Návrh nových řešení, testování programu
Zodpovědnost za proces vylepšování systému SAP 
Analýza jednotlivých procesů
Aktivní účast na mezinárodních projektech

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání (IT a technického směru výhodou) 
Min. 3 roky praxe se SAP systémem
Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
Znalosti programování v ABAP výhodou 
Analytické myšlení

Nabízíme
Práci na zajímavých projektech
Atraktivní platové ohodnocení (bonusy, prémie)
Příjemné pracovní prostředí
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, stravování za dotovanou cenu, týdenní pracovní doba 37,5 hod. a další zaměstnanecké výhody)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.