EN

Seřizovač obráběcích strojů

Středočeský kraj/ Praha

Náplň práce
Práce s technickou dokumentací
Nastavení technologických postupů obrábění kovů
Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje a nastavení nástrojů
Seřízení stroje a výrobního procesu dle požadovaných parametrů
Kontrola, odzkoušení a pravidelně měření vyprodukovaných kusů
Zodpovědnost za kvalitu a přesnost vyrobených dílů

Váš profil
SŠ/SOU vzdělání technického směru
Praxe v oblasti kovovýroby
Znalost čtení technické dokumentace
Samostatnost, pečlivost, flexibilita

Nabízíme
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Motivující platové ohodnocení
Podpora profesního rozvoje
Nadstandardní firemní benefity (13.plat, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní pojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.