EN

Inženýr kvality

Praha/Středočeský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za interní výrobní kvalitu
Zodpovědnost za zmetkovitost
Interní audity
Optimalizace procesů kvality 
Reporting vedení společnosti 
Zodpovědnost 8D reporty
Hodnocení účinnosti nápravných opatření

Váš profil
VŠ/SŠ vzdělání 
Praxe v oblasti kvality (automotive výhodou) 
Znalost anglického jazyka  
Znalost nástrojů kvality (8D report výhodou)
Technický background
Samostatnost a zodpovědnost 
Komunikační dovednosti 

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
Atraktivní platové ohodnocení
Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
Profesní a odborné vzdělávací kurzy
Propracovaný systém benefitů (dotované stravování, roční bonus, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na jazykové vzdělávání, 5 týdnů dovolené, aj.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.