EN

Finančí Controller

Liberecký kraj

Náplň práce
Zpracování reportů pro vedení společnosti
Příprava finanční analýzy, podkladů pro cash-flow, rozpočet 
Kontrola výrobních kalkulací
Analýza odchylek hospodářského výsledku
Analýza výnosů a nákladů

Váš profil
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe v oblasti finančního controllingu 
Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
Znalost MS Office - Excel
Analytické a logické myšlení
Flexibilita a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
Atraktivní platové ohodnocení
Profesní a odborné vzdělávací kurzy
Propracovaný systém benefitů (příplatek za odpracované roky, 13. a 14. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na svatbu či narození dítěte, možnost profesního vzdělávání a růstu, příspěvek na penzijní/životní pojištění, aj.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.