EN

Javascript Developer

Praha/Středočeský kraj

Náplň práce
Vývoj webových aplikací
Úprava/údržba stávajících webových řešení
Testování, refactoring
Tvorba technické dokumentace

Váš profil
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (oblast IT výhodou)
Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
Aktivní znalost JavaScriptu/TypeScriptu
Základní znalost SQL/Postgres
Zkušenost s nástroji – git, npm/yarn
Znalost React nebo Node/Express
Dobré analytické myšlení, týmový hráč 

Nabízíme
Zaměstnání v mezinárodní společnosti
Práce na zajímavých projektech v oblasti vývoje
Atraktivní platové ohodnocení
Profesní a odborné vzdělávací kurzy
Pružná pracovní doba a možnost Home Office
Propracovaný systém benefitů (příspěvky na jazykové vzdělávání, roční odměny, příspěvky na dojíždění, příspěvky na penzijní/životní pojištění, stravenky atd.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.