EN

ABAP Developer

Moravskoslezský kraj

Náplň práce
Zodpovědnost za údržbu a chod sytému SAP ERP 
Analýza problémů SAP aplikací a programů
Vývoj a optimalizaci procesů v SAP a souvislých systémech
Vývoj a implementace nových/změnových požadavků v SAP v ABAP
Podpora a školení koncových uživatelů 

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání – obor informatiky výhodou 
Praxe na obdobné pozici 
Znalost anglického jazyka 
Znalost SAP – modul SD výhodou 
Programování v ABAP 
Analytické myšlení a proaktivní přístup
Dobré komunikační dovednosti
Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme
Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
Práce na zajímavých projektech
Možnost práce na částečný homeoffice, flexibilní pracovní doba, dotované stravovaní, 5 týdnů dovolené, zajímavé finanční bonusy, atd. 
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.