EN

Category Manager

Moravskoslezský kraj

Nápň práce
Vyvíjet, udržovat a implementovat nákupní strategie
Nákupní aktivity v oblasti Facility Managementu
Výběr, rozvoj a hodnocení dodavatelů
Práce na globálních projektech v oblasti sourcingu

Váš profil
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání 
Praxe na obdobné pozici 
Praxe v  nákupu v oblasti Facility  managementu velkou výhodou
Komunikativní znalost německého jazyka
Mírně pokročilá znalost německého jazyka
Vyjednávací schopnosti, přesvědčovací a komunikační dovednosti
Kreativita, týmová práce

Nabízíme
Zázemí a know-how silné mezinárodní společnosti
Přístup k nejnovějším technologiím
Možnost růstu a kariérního rozvoje
Odpovídající platové ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (např. 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, roční cílový bonus, home office, sick days, firemní jídelna) 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.