EN

Elektromechanik

Královohradecký kraj

Náplň práce
Pravidelná kontrola technického stavu výrobního zařízení 
Provádění pravidelné i generální údržby
Spolupráce na zlepšování údržby zařízení
Provádění údržbářské práce vybavení v rámci budovy

Váš profil
Ukončené SOŠ/SŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na elektro
Praxe na obdobné pozici 
Odborná způsobilost dle vyhlášky č 50/1978 Sb.
Manuální zručnost

Nabízíme
Zaměstnání na HPP v čistém, stabilním a moderním závodě
Atraktivní platové ohodnocení a 13. plat
Možnost vzdělávání
Nadstandardní benefity: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, odměna za zlepšení, odměna za doporučení kolegy a firemní akce

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.