EN

Technolog

Ústecký kraj

Náplň práce
Příprava/výroba nových výrobků a zavádění do výroby
Spolupráce na nových projektech
Zastoupení společnosti při výběru nových surovin
Industrializace produktu a procesu pro výrobu
Sestavení harmonogramu jednotlivých projektů
Kontrola bezpečnosti potravin a výrobní hygieny

Váš profil
SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenost  na obdobné pozici výhodou
Znalost HACCP velkou výhodou
Znalost anglického jazyka 
Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme
Práci v mezinárodní společnosti, která je leaderem ve svém oboru
Práci na zajímavých projektech
Atraktivní platové ohodnocení (bonusy, prémie)
Příjemné pracovní prostředí
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, vzdělávací kurzy, stravování za dotovanou cenu, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další zaměstnanecké výhody)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.