EN

Project Planning Manager

Liberecký kraj

Náplň práce
Analýza požadavků zákazníků
Vypracování podrobného harmonogramu projektu
Návrh strategie z hlediska dodržování smluvních požadavků
Návrhy optimalizačních opatření
Aktualizace harmonogramu projektu
Reporting o harmonogramu a postupu prací pro klienta
Řešení procesů plánování projektu

Váš profil
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici
Zkušenosti z výrobní společnosti
Znalost anglického jazyka
Dobré komunikační schopnosti
Analytické myšlení

Nabízíme
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Motivující platové ohodnocení
Pružná pracovní doba
Podpora profesního rozvoje
Nadstandardní firemní benefity (týden dovolené navíc, kafeterie, dotované závodní stravování, zvýhodněné mobilní tarify, roční odměny, aj.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.