EN

Konstruktér

Plzeňský kraj

Náplň práce
Vývoj  a konstrukce strojů a linek, nástrojů
Tvorba a aktualizace výkresové dokumentace a kusovníků
Inovace a optimalizace výrobních řešení ve spolupráci s technology a oddělením výroby s oddělením výroby, technologií, plánováním výroby, technickou kontrolou

Váš profil
Ukončené SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
Praxi v oblasti konstrukce
Znalost CAD programů (SolidWorks, CATIA výhodou)
Znalost anglického jazyka
Týmového ducha, pečlivost a zodpovědný přístup 

Nabízíme
Dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
Práce na zajímavých projektech v oblasti hydrauliky
Možnost profesního vývoje, popř. profesního růstu
Nadstandardní platové ohodnocení Široká škála benefitů – 13. plat, stravenky, příspěvky na dopravu atd
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.