EN

Technický specialista

Plzeňský kraj

Pracovní náplň
Realizace zakázek rozvodů zahrnující strukturovanou kabeláž, kamerové systémy (CCTV), zabezpečovací systémy (EZS), požárně bezpečnostní systémy (EPS), přístupové systémy  
Oživování, revize, servis EZS, EPS
Práce v terénu

Požadujeme 
Ukončené SOU/SŠ vzdělání nejlépe elektro
Praxe na obdobné pozici výhodou
Vyhl. 50 paragr. alespoň § 5 
Řidičský průkaz skupiny B
Schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce
 
Nabízíme
Zaměstnaní ve stabilní společnosti
Nadstandardní platové ohodnocení
Firemní vzdělání, karierní postup
Mobilní telefon
Sleva na pojištění a slevy u vybraných stavebních dodavatelů
Stravenkovné, využívání tarifů u vybraných čerpacích stanic a řada dalších výhod

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.