EN

PHP Developer

Praha

Náplň práce
Návrh, vývoj a realizace projektů digitalizace
Hledání příležitostí pro digitalizaci procesů
Správa vývojové architektury
Spolupráce na zajímavých zahraničních projektech

Váš profil
Ukončené VŠ/SŠ vzdělání – informační technologie výhodou
Zkušenost s programovacím jazykem PHP
Znalost anglického jazyka 
Znalosti HTML a CSS výhodou

Nabízíme
Zaměstnání na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
Práce na zajímavých mezinárodních projektech
Nadstandardní platové ohodnocení
Možnost práce na Home Office, flexibilní pracovní doba
Propracovaný systém benefitů (26 dní dovolené, měsíční prémie, 13. plat, příspěvek na dopravu, kafeterii, jazykové kurzy a řada dalších výhod.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.