EN

Java Developer

Celá ČR - možnost práce full remote

Pracovní náplň
Vývoj enterprise a cloudových aplikací (např. pokladní systémy, systémy na sledování toku zboží, alternativní platební systémy a mnoho dalších)
Analýza a návrhy individuálních řešení
Pokud máte zájem o cestování, rádi Vám to umožníme

Požadujeme
Dokončené SŠ/VŠ technického směru (ideálně zaměření na tvorbu SW)
Znalost Java J2SE nebo EE
Znalost anglického či německého jazyka
Logické a analytické myšlení

Nabízíme
Atraktivní mzdové ohodnocení 
Práci na zajímavých projektech
Možnost práce z domova 
Flexibilní pracovní dobu
26 dnů dovolené + další 2 sick days
Příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti, fruit days a spoustu dalších zajímavých benefitů
K dispozici vám bude naše sportovní centrum či nově otevřená relax zóna
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.