EN

Technolog

Praha

Náplň práce
Vedení projektů (i mezinárodních) v oblasti zpracování elektroodpadů a využití/recyklace získaných materiálových frakcí (koncentráty barevných a drahých kovů, směsné plasty atd.)
Vývoj a návrh nových technologických postupů zpracování a recyklace elektroodpadů
Realizace „state of the art“ technologií zpracování elektroodpadu (drcení, mletí, separace a třídení), převážně od zahraničních dodavatelů, a jejich uvedení do provozu
Nastavování kvalitativních požadavků k nově implementovaným postupům zpracování ve spolupráci s laboratoří

Váš profil
Ukončené SŠ / VŠ vzdělání technického směru
Praxe na obdobné pozici výhodou
Praxe ve výrobní společnosti výhodou
Zkušenosti v oblasti zpracování odpadů, úpravnictví výhodou
Znalost anglického jazyka
Technický background
Schopnost samostatného rozhodování a jednání
Analytické schopnosti

Nabízíme
Zázemí a jistotu moderní, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
Práce na zajímavých mezinárodních projektech
Motivující, atraktivní platové ohodnocení
Nadstandartní benefity, možnosti

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.