EN

HR Talent Sourcer - Start your career in HR!

Hradec Králové | BRNO

Ahoj,

v Sinteře hledáme talentované lidi pro úspěšné firmy. Daří se nám. Práce je hodně. A právě proto bychom do našeho teamu rádi uvítali novou kolegu/kolegyni. Přidáte se k nám?

Proč zkusit práci náboráře (HR specialisty) v Sinteře?
•    Dáváme příležitost i absolventům a lidem, kteří chtějí změnit obor. Praxe pro nás není všechno.
•    Uděláme z vás HR specialistu. Nejdříve projdete intenzivním školením. A potom vás postupně naučíme vše z oblasti náborových technik – využití sociálních médií, pokročilé vyhledávání, screening a analýzu potenciálu kandidátů, psychologii kontaktování, pohovorovací techniky. Je toho sice hodně, ale nemusíte mít strach. Postupně se do toho dostanete.
•    Budete v kontaktu s inspirativními lidmi, kteří patří ke špičkám ve svém oboru. Spolupracujeme totiž s úspěšnými (často i mezinárodními) společnostmi.
•    Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení doplněné o propracovaný systém motivačních benefitů.
•    Za zkoušku nic nedáte. A možná právě v Sinteře uděláte skvělou kariéru. Záleží jen na vás.

Jakého člověka bychom rádi přivítali do týmu?
•    Měl/a byste mít ukončené SŠ/VŠ vzdělání.
•    Komunikativního. Schopnost aktivně a efektivně komunikovat s klienty a kandidáty (a to osobně i  telefonicky) je pro práci HR specialisty klíčová.
•    Měl/a byste se zvládat angličtinu nebo němčinu alespoň na mírně pokročilé úrovni.
•    Pro práci HR specialisty je důležitá také dynamická osobnost zaměřená na dosahování cílů.
•    Neobejdete se ani bez prozákaznicky orientovaného myšlení.
•    Výhodou bude, pokud už máte praxi s komunikací se zákazníky (například z personální agentury, zákaznické linky, nebo z pozice obchodního zástupce).

Vaší náplní práce bude
hledat vhodné kandidáty na různé specializované pracovní pozice. Budete hodně komunikovat s lidmi a pracovat se sociálními sítěmi (LinkedIn). Budete se také spolupodílet na vylepšování náborových strategií v souladu s moderními HR trendy. Občas během své práce zabrousíte i do vod HR marketingu.

Co dál nabízíme, ale zatím jsme to ještě nenapsali?
Služební notebook a telefon s neomezeným voláním i k soukromému použití je samozřejmostí. Ze začátku na vás bude čekat intenzivní zaškolení na moderního HR specialistu. V dalším vzdělávání a zdokonalování vás ale budeme podporovat i nadále.

Tešit se také můžete na:
Příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. Budeme rádi, když využijete kurzy anglického nebo německého jazyka a odborné kurzy v oblasti HR.
Spolupráci na vytváření nových náborových metod kombinujících headhunting a sílu sociálních médií. Budete důležitou součástí týmu. A rádi si poslechneme váš názor. I my budeme rádi, když se od vás něco nového přiučíme.
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, která sídlí v atraktivní lokalitě Hradce Králové.
Moderní kanceláře v pěkné vile
Dobré platové ohodnocení
Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 15:00, zbytek si můžete napracovat)
Sušenek a ovoce kolik sníte a kávy kolik vypijete.
Jarní, letní a podzimní obědy ve firemní pergole.
Firemní akce 
A další benefity (stravenky, přispěvky na penzijní připojištění aj.)
Nástup je možný ihned, nebo dohodou

Zapomněli jsme na něco?
Říkáte si, že je to skvělá příležitost? Super! Tak udělejte první krok k super práci a pošlete nám životopis. S chutí si ho osobně přečtu. Jestli budete splňovat základní požadavky, určitě se potkáme i na pohovoru.
Jestli vás ještě něco zajímá, podívejte se na www.sintera.cz nebo www.sintera.xyz. Anebo nám prostě napište, zavolejte.
A s nástupem si nedělejte starosti. Rozhodně se domluvíme. Buď nastoupíte ihned nebo dohodou.
 

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš strukturovaný životopis. V krátké době Vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi k této pozici.

Napište nám pro více informací

Reakcí na pracovní nabídku a odesláním svého životopisu prohlašuji, že mnou uvedené údaje se neodlišuji od skutečného stavu a souhlasím s jejich zpracováním společností Sintera Czech s.r.o. (ukládání, editace, třídění, vyhledávání, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž identitu je mi společnost Sintera Czech s.r.o. povinna sdělit) pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se svými právy souvisejícími s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, které jsou mi v plném rozsahu rovněž k dispozici zde.